İlhan İrem'e Saygı Konseri


Bu onların üçüncü konseri...

Ben henüz İrem Bağı'nın güzel dostlarıyla tanışmamış ve tabii ruh eşimle de karşılaşmamışken, iki konser vermişlerdi bile... Ben onları ancak dvd'den izleyip, üçüncü ve benim de orada olacağım konserin hayallerini kurmuştum o günden beri... Sevgilim ise uzun zamandır kuruyordu bu hayali...

İlhan İrem'in 35. sanat yılı etkinliklerinden biri olarak planlanan "İlhan İrem'e Saygı Konseri"nin günü ve yeri belli olduğunda hepimiz çok heyecanlandık... Yaşayan bir sanatçı için Türkiye'de kurulmuş olan ilk tribute grubu Katastrof, tam da o sanatçının doğum gününü izleyen hafta sonunda sahneye çıkacaktı ve ben tümü can dostum olan grup üyelerinin arasında sevgilimi de sahnede izleyebilecektim! Sıklaşan ve uzayan prova saatleri, evdeki çalışmalar, grup buluşmaları derken geri sayım başladı...

Katastrof konseri, Bulutumsu Organizasyonu ile, 12 Nisan Pazar günü saat 14.00'te, Beşiktaş'ta, Çadır'da.
Giriş ücretsiz.

Afişteki sırayla;
Flütte Belgin Ayhan, klavyede Ozan Argun, çelloda Gökhan Faruk Ünal, vokalde İlhan Akboğa, bas gitarda Mustafa Aypolat, elektro gitarda Ozan Aktaş ve davulda Fırat Ormanbaba (sahne adıyla:)

Her biri bize ayrı kapılar, pencereler açmış İlhan İrem şarkılarını bu kez Katastrof çalıp söyleyecek, biz de tüm yüreğimizle eşlik edeceğiz.

Bizimle olmak isteyen herkesi bekleriz...

13 yorum var:

sevim dedi ki...

ben de gelmek istiyorum iremciğimle beraber :( orda olsaydı en çok alkış delisi irem alkışlardı eminim :)çocuklara başarılar bu arada ve bol şans..

ORDAN BURDAN HAYATTAN dedi ki...

Sibelcim eminim çok keyifle ve gururla izleyeceksin eşini.Benim de eşim ünüveristede iken bir grubu varmış ve festivallerde çalarmış.bana hiç çalmadı bişeyler ben de eski konser görüntülerini hiç izlemedim.o yüzden hep eşimi sahnede izleme hayalim vardır benim.senin adına çok sevindim o yüzden.umarım çok katılımlı ve amacına ulaşan bir konser olur.bu arada eşin hangisi oluyor onu da merak ettim bak.

zero dedi ki...

Sibelcim bu pazar paskalya ve seto'nun ailesiyle paskalya yemeği yiyecek olmasaydık, kesin konserdeydim ben de. çok üzüldüm şimdi kaçıracak olduğuma. yine de size çok güzel bir gün diliyorum, eşine de başarılar. çok güzel geçeceğine eminim:) sevgiler:)

Sibel dedi ki...

Canım benim, İremcik de gelecek bir gün konserlere, az kaldı:)

Yaseminciğim çok teşekkürler, gerçekten çok heyecan verici bir olay bu:) Eşim en arkada duruyor fotoğrafta.

Zerenciğim sizin etkinliğiniz de çok güzelmiş, sen de tadını çıkar. Bir sonraki konsere gelirsin inşallah.
Sevgilerimle...

GIDAGÜNCESİ dedi ki...

Merhaba
Bugün sabah aldığım bir ödülü uzun zamandır beğenerek takip ettiğim bloğunuzla paylaşmak istedim. Ayrıca bloglar arası bu faaliyetin tanışmaya vesile olduğunu düşünüyorum. Bloguma uğrayıp alırsanız sevinirim.Sevgiler...

Tijen dedi ki...

Sibel'ciğim çok güzel bir konser olsun. (Dilerim blog sahibi fotoğrafını kaldırır veya dediğin gibi özür diler veya en azından atıfta bulunur. Bazen kötü niyet olmayabiliyor işin içinde. Kaç sene önce bir blog sahibi bir fotoğrafımı kullanmıştı, kızıp onu kırmıştım. Aslında benim sitemden değil google fotoğraflarından almıştı muhtemelen. Google sitelerimizde kullandığımız tüm fotoğrafları kopyalıyor ya. Gerçi nerede yayınlandığı yer alıyor orada, biraz dikkatle çözülebilir bu sorun.)

Adsız dedi ki...

http://www.sedailemiskokulutarifler.com/2009/04/bulgarn-kaymag.html#comment-form

Sadece size yapmıyor. Bu iletiyi de
http://sizdengelenler.yelizindunyasi.com/aysegulden-mekan-onerisi-sizden-gelenler#comment-3108

buradan yürütmüş...

Adsız dedi ki...

http://www.sedailemiskokulutarifler.com/2009/03/hafifi-ve-yaratc-tarifler-bruschetta.html
bu iletiyide aşağıdaki blogdan yürütmüş
http://www.zeytinagaci.blogspot.com/2005/09/bruschetta.html


sanırım alışkanlık haline getirmiş.ayrıca portakal ağacının pek çok tarifini kendi tarifi gibi yayınlamış.

bir de şunu inceleyin.
http://www.sedailemiskokulutarifler.com/2009/01/ispanakl-ve-kremal-tart.html
bu iletide aşağıdaki blogdan.kelimesi kelimesine aynı.
http://www.selincaglayan.com/mutfak/?cat=38

sevim dedi ki...

çok yetenekli bi vatandaşmış. kopyalama konusunda üstüne yok. madem anlatacak kendine özgü hiçbişeyin yok, sana zorla mı site güncelletiyorlar, yapma o zaman!

Sibel dedi ki...

Gıda Güncesi, ince davranışınız için çok teşekkür ederim, mutlu ettiniz beni:)

Tijen ablacım malesef bu arkadaş bilinçli olarak, işin kolayına kaçmayı tercih etmiş. Senden sonra yorum yazan arkadaşların verdiği linklere de baktım. Fotoğrafı almış, internetten bulduğunu yazmış, bir isim verme gereği bile görmeden...

Neyse, bu konu sıktı artık beni, kapatmak en iyisi..
Sevgilerimle...

Halime dedi ki...

Sibel Ablacım ;
Konsere bir kala yorumu :).Ne mutlu sana böyle bir keyif ve gurur :).Çok güzel bir konser olur inşallah.Ben en çok Elif Şafak Aşk romanı için düşündüklerini merak ediyorum.Okuyunca lütfen yorumlar mısın? Sıcacık sevgiler güzel bir haftasonu dileğiyle !

Sibel dedi ki...

Katastrof dün harika bir konser verdi, orada olamayanlar çok şey kaçırdı:) Gelen ve gelemeyip destekleyen herkese çok teşekkürler!

Nice konserlere..
ışık ve sevgiyle...

Adsız dedi ki...

murat budak
ben de ilhan iremi çok seviyorum.inşallah bir gün konserine giderim ve kendisiyle tanışırım.
www.tarihciniz.blogspot.com a bekliyorum