Güle Güle Michael...


Bir yandan inanmak çok zor...
Bir yandan da biliyorum ki, göklere ait olan yıldızlar yeryüzünde fazla kalamazlar.
Bir gün yaşlanacağını düşünmüyordum ki hiç.
Erken gidecektin sen de elbet.
Yine de inanmak zor...

Seninle çocukluğumdan bir parça daha gitti...
Ama gitmeni anlıyorum...
Seni hep anladığım gibi, seni hep sevdiğim ve hep seveceğim gibi...
Başka bir şey diyemiyorum, çünkü boğazımdaki düğümü çözemiyorum...

"and you're always... in my heart..."

7 yorum var:

Adsız dedi ki...

Icine mi dogdu da bir onceki yazinda ondan bahsettin a Sevgili Sibel?Ben de yazini okur okumaz nerdeyse gece yatincaya kadar surekli onun sarkilarini mirildandim durdum meger veda ediyormusum kendimce!Bu kadar olur!
Sok geciriyorum.
Hulya.

zero dedi ki...

Senin son yazında da MJ'den bahsettiğini okuduğumda "allah allah" diye geçirdim içimden, "bu aralar da kimle konuşsam laf bir şekilde hep Michael Jackson'a geliyor, şarkılarından ondan bundan bahsediyoruz, şimdi Sibel de onu yazmış, ne tasadüf" demiştim. sonra bu haberi gördüm dün gece saat 2'de. inanamadım, meğer vakti gelmiş, gidiyormuş da, gitmeden önce yeryüzünde tüm sevenlerine telapati yollu bir mesaj gönderiyormuş. garip bir his geldi takıldı yüreğime... herkesin hayatında bir dönem, bir dolu anı, çeşit çeşit hikaye demek olduğu için bu kadar koyuyor sanırım böylesi kayıplar. bizlerden de bir şeyler gidiyor yani... bu dünyada onu çok fazla bulamayan huzur, gittiği yerde peşini bırakmasın dilerim...

ORDAN BURDAN HAYATTAN dedi ki...

her ölüm gerçekten erken ölümdür ama onunki cidden çoook erken oldu. önceki yazında ondan bahsedince ben de evdeki cdlerimi karıştırıp birkaç parçasını dinledim hatta.zerenin de dediği gibi sanırım veda imiş bunlar. çok şaşırdım umarım yeryüzünde hakedip de ulaşamadığı herşeye orada ulaşır.

Kitap Kurdu dedi ki...

Bende sabah gazeteyi açtığımda şok oldun. Çok üzüldüm. Her ölüm erken gerçekten ama Michael Jakcson için çok daha erken oldu. Gençliğimizin müzik adamı yattığın yerde dinlenirsin insallah.

Kendimce dedi ki...

o gerçekten gençliğimizin ilahıydı ama herkese kısmet olmaz ki çocuklarımızın da ilahı oldu rahat uyusun

Özlem dedi ki...

İnanması çok zor geliyor, dediğin gibi gençliğimizden bir parça gitti, çocuk yıllarımda, Jackson 5 dizisini seyrederdim, o zamanlar onun bu kadar ünlü olacağını tahmin edemezdim, lise yıllarımda ilk albümüyle tanıştım ve sonrasında hep en sevdiğim pop yıldızım oldu...insana acı veren de o yıllara ait bir imgenin ve bir izin hayatımızdan silinmesi....

Program indir dedi ki...

çok sevdiğim sanatçıydı :( çok üzüldüm gerçekten